Neighbours from Hell

Izstrādātāji: JoWooD Entertainment, Relativity Play

Izdevēji: JoWooD Entertainment, Buka Entertainment, Game Factory Interactive, Encore

Gory Rant!: Hi hi he he! Noliksim nopietno geimošanu reiz malā un atpūtīsimies ar devu jautrības. Līdz galam gan tas parasti neizdodas, jo arī šī spēle liek kārtīgi padomāt pie tā kā vislabāk tikt cauri katrai pārraidei.

Tātad, ideja ir tāda. Mēs esam maza auguma, gluma paskata čalītis ar žilbinošu smaidu un milzīgu degunu. Un mums ir viens resns, īgns un neciešams kaimiņš ar šķidriem matiem, kuplām uzacīm un netīru apakškreklu. Vienu dienu mums ir noriebušies viņa ļaunie izgājieni un mēs izdomājam uztaisīt ar viņu jokus. Protams, mēs to nedarām tik vienkārši kā nolikt uz grīdas banāna mizu un skatīties kā viņš gandrīz lauž kaklu. Mēs uztaisām no tā veselu televīzijas šovu un dodam citiem skatīties kā mēs ložņājam pa nabaga dzīvokli un bojājam visu, ko varam atrast lai izvestu kaimiņu no pacietības un, veiksmīgākajā gadījumā novestu viņu līdz sirdstriekai.

Neighbours
Ja kaimiņš vienu dienu pārstātu būt resns, tas varētu atstāt nevēlamu efektu uz mūsu pārraides reitingiem, tāpēc veselīgas fiziskas aktivitātes būs jānovērš par katru cenu.

Kopā mūsu šovam ir trīs sezonas, kas ir sadalītas par sērijām. Sezonas atšķirās ar pigoru grūtību un kaimiņa dzīvokļa izmēriem. Trešajā sezonā nāksies lodāt pa kaimiņu pagrabu, balkonu, personīgo kambari u.tml. Spēle parasti sākas ar to, ka mēs izlodājam visu kaimiņa dzīvokli un savācam mantiņas, kas mums noteikti noderēs lai izspēlētu kādu joku. Un pēc tam mēs staigājam pa dzīvokli un izvietojam visus izplānotos jokus. Par katru joku mēs iegūstam punktus, kas nosaka mūsu sērijas kvalitāti un, attiecīgi tās reitingu. Pēc katra joka kaimiņš uziet gaisā un viņam ir vajadzīgs laiciņš lai nomierinātos. Ja mēs pamanāmies izdarīt tā, ka kaimiņš iekrīt nākamajās lamatās pirms paspējis atdzist, dabūjam bonusu, rēcošu skatītāju pūli un kaimiņu, kuram metas klāt sirdstrieka. Spēle ir ļoti jautri un interesanti izstrādāta. Vizuāli viss izskatās vienkārši, bet labi nostrādāts. Humors ir līmenī pat par spīti tam, ka vairākās sērijās nākas izstrādāt vienus un tos pašus jokus. Jāteic gan, ka spēlei tieši dēļ tā, ka joki ir vissmieklīgākie pirmajā reizē, ir vāja pārspēlēšanas vērtība. Jau cīnīties sērijām cauri atkārtoti lai savāktu kārotos 100% dažreiz kļūst nedaudz garlaicīgi. Taču par spīti tam, spēle kopumā ir ļoti laba un sagādās ne vienu vien jautru brīdi.

Subjective punchline: Kaimiņa neapmierinātā burkšķēšana, apmierinātā dungošana un dusmīgā brēkāšana.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s